Wizualizacja i analityka danych


Internet of Things to nie tylko sieć urządzeń i systemów podłączonych do internetu. Może mieć zastosowanie w każdej dziedzinie np. kontrolowanie środowiska, zarządzanie energią i infrastrukturą, automatyka, opieka zdrowotna, systemy medyczne i nie tylko.

 
 
 
 

Proces wdrażania analityki danych

 • Dyskusja

  To kluczowy etap dla lepszego zrozumienia problemu. Zrozumienie problemu pozwala nam zaplanować rozwiązanie, dobrać optymalną technologię i zaproponować architekturę.
 • Planowanie

  Planowanie powinno być kreatywnym procesem, który pozwala firmom stworzyć wizję tego, jakie informacje chcą uzyskać. Rozwiązania wspierające proces planowania pomagają wyznaczyć cele oraz znaleźć najbardziej efektywne sposoby ich osiągnięcia.
 • Programowanie

  Dla nas programowanie to prawdziwa pasja. Dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania były wsparciem dla klientów. Wykonujemy oprogramowanie z różnych dziedzin maksymalnie dostosowane do wymagań klientów
 • Wizualizacja

  Wizualizacja danych od dłuższego czasu jest jednym istotniejszych aspektów prowadzenia harmonijnej działalności. Staramy się aby informacje dostarczane przez nas były użyteczne, a jednocześnie mogły zapewnić wygodę użytkownika powinny zostać mu dostarczone w formie dopasowanej do jego potrzeb i zaprezentowane w sposób przejrzysty i efektywny.
 • Analiza

  Analityka to bardziej rozwojowy i złożony proces pozwalający eksplorować dane i odnajdywać odpowiedzi na ważne dla Klienta pytania. Analiza to proces przetwarzania informacji w wiedzę.
 • Wsparcie

  W ramach wsparcia- przygotowujemy rozwiązania mające na celu zwiększenie wydajności, poprawę bezpieczeństwa i efektywności wykonanych wizualizacji i analiz.
 
 

Nasze rozwiązania gwarantują :

Niezwykle szybka eksploracja danych bez ograniczeń

Eksploracja danych w każdym kierunku

Analiza wszędzie, na dowolnym urządzeniu

Wyjątkowe możliwości rozbudowy poprzez elastyczne reguły

 

Chcesz wiedzieć więcej?